HUB Property Iran

سرمایه گذاری املاک هاب

شرکت سرمایه گذاری هاب ایران ، به عنوان نماینده رسمی شرکت هاب قبرس مطمئن ترین و صادقانه ترین خدمات مشاوره ای را برای کسانی که می خواهند املاک و مستغلات در قبرس شمالی بخرند، بفروشند یا اجاره کنند، ارائه می دهد.

شرکت سرمایه‌گذاری املاک هاب با مجوز رسمی در حوزه املاک و مستغلات، در زمینه فروش و سرمایه‌گذاری در املاک مسکونی و تجاری در قبرس شمالی فعالیت می‌کند. با پشتوانه ۱۶ سال تجربه، خدمات متنوعی از جمله خرید، فروش و اجاره انواع املاک را در این منطقه ارائه می‌دهیم. همچنین، به طور حرفه‌ای، خدمات مشاوره‌های سرمایه‌گذاری را برای سرمایه‌گذاران از کشورهای مختلف از جمله اروپا، ایران، بریتانیا، روسیه، امارات و دیگر کشورها فراهم می‌کنیم.

ماموریت ما در شرکت سرمایه گذاری هاب، ارائه خدمات سرمایه گذاری در سطح جهانی در سطحی فراتر از رضایت مشتریان است که آن ها را تحت تأثیر قرار دهیم. همکاری با مشتریان برای ما در اولویت است و این بزرگترین هدف ما است که با موفقیت هایی که به دست آورده ایم از مشتریان خود حمایت کنیم .

چشم انداز ما به عنوان یک شرکت املاک و مستغلات، این است که اولین انتخاب مشتریان خود باشیم و روابط کاملا مطمئن با اعتماد دو طرفه برقرار کنیم. ارائه خدمات عالی، حفظ برتری خدماتی که ارائه می دهیم و آماده بودن برای تغییر، از ارزش های اصلی ما هستند.

برقراری ارتباط شفاف با مشتریان و هم تیمی هایمان و احترام گذاشتن به زمان و افکار همگان از جمله ارزش هایی است که ما را به آن چیزی که هستیم تبدیل می کند. اولویت های ما عبارتند از حمایت ،صداقت، رهبری صنعت، آگاهی از مسئولیت های خود و ایجاد انگیزه برای همکاری و…

دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گیرند