HUB Property Iran

راهنمای جامع خرید ملک و اقامت قبرس شمالی

(اخذ اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک)

یکی از ساده ترین و سریع ترین راه های دریافت اقامت قبرس شمالی خرید ملک و سرمایه گذاری است،
شما می توانید با خرید ملک در کمتر از 3 ماه اقامت این کشور را دریافت کنید.

چرا در قبرس شمالی ملک بخریم؟

قبرس جزیره ای در شرق دریای مدیترانه در نزدیک ترین موقعیت به اتحادیه اروپا می باشد. این جزیره از دو بخش ترک نشین قبرس شمالی و یونانی نشین قبرس جنوبی تشکیل شده است. قبرس شمالی به عنوان یک کشور بدون حاشیه سیاسی خاص، با تمام کشور های دنیا دارای رابطه می باشد که البته سطح روابط آن با ترکیه و انگلستان فراتر از سایر کشور ها است.
رشد چشمگیر اقتصاد قبرس شمالی در سال های اخیر و کمپانی های سازنده زیاد باعث شده است تا املاک با تنوع زیاد و شرایط پرداخت اقساطی و بدون بهره وجود داشته باشند و خرید به سهولت انجام شود. علاوه بر این در قبرس شما سند عرصه و اعیان دارید به این معنی که بر خلاف بسیاری از کشور های دیگر که شما فقط سند اعیان از ساختمان سهم دارید و اگر اتفاقاتی مانند سیل و آتش سوزی و زلزله و … بیفتد که ساختمان از بین برود سرمایه شما هم از بین می رود، در قبرس شمالی با خرید ملک سند عرصه و اعیان دریافت می کنید و از خاک قبرس سهم می برید و هر زمان می توانید ملک خود به هر کس که مایل بودید با سود عالی بفروشید.
خرید ملک در قبرس شمالی علاوه بر سود زیاد و سطح زندگی رویایی که به عنوان پنجمین کشور امن دنیا شناخته می شود مزایای زیادی برای شما دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 

اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک
اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک

مهم ترین مزایای سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک در قبرس شمالی

سرمایه گذاری به پوند

سرمایه گذاری شما به پوند می باشد که از قدرتمندترین ارزهای دنیا است و تضمین سرمایه شما و سود آن است.

عرصه و اعیان

برخلاف بسیاری کشورهای دیگر که شما سند اعیان را دارید یعنی فقط از ساختمان سهم دارید و اگر اتفاقی بیافتد مانند حوادث طبیعی سیل، زلزله، آتش سوزی و یا… که ساختمان از بین برود سرمایه شما هم از بین رفته و دیگر مالک نیستید اما در قبرس شما سند عرصه و اعیان دریافت می کنید و از خاک قبرس سهم می برید.

تنوع قیمت

با توجه به تنوع زیاد پروژه های سرمایه گذاری و خرید ملک شما با هر بودجه ای میتوانید خرید خود را انجام دهید.

خرید اقساطی

شرایط اقساط بلندمدت بدون بهره می‌باشد و شما تنها 35 درصد ارزش ملک را پرداخت می‌کنید و اقامت خود و خانوادتان را دریافت کنید اما به این نکته هم توجه داشته باشید برای مهاجرت باید با سرمایه کافی مهاجرت کنید که ‌توان پرداخت اقساط را داشته باشید.

قیمت کمتر نسبت به کشورهای اروپایی

از جمله مزایای خرید خانه در قبرس شمالی، هزینه کمتر نسبت به کشورهای اروپایی دیگر می‌باشد. با توجه به نرخ ارزی منطقه، قیمت خرید ملک در قبرس شمالی نسبت به کشورهای اروپایی دیگر کمتر است و همچنین قیمت‌های اجاره خانه نیز بسیار مناسب می‌باشد.

اقتصاد در حال رشد

اقتصاد قبرس شمالی در حال رشد است و برای سرمایه‌گذاران خارجی فرصت‌های بسیاری در این زمینه وجود دارد. بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی در این منطقه فعالیت می‌کنند و باعث رشد اقتصاد منطقه شده‌اند و با رشدی که املاک در قبرس شمالی دارند قیمت های املاک روز به روز در حال افزایش و پیشرفت است.

محیط زیبا و آرامش بخش

قبرس شمالی، دارای طبیعتی زیبا و آرامش بخش است. این منطقه دارای سواحل زیبا، دریاچه‌های طبیعی، کوهستان‌های سرسبز و جنگل‌های پوشیده از درختان می‌باشد. این محیط زیبا و آرامش بخش، برای خانواده‌ها و افرادی که به دنبال استراحت و آرامش هستند بسیار مناسب می‌باشد.

امنیت بالا

قبرس شمالی، پنجمین کشور امن دنیا می‌باشد و برای خانواده‌ها و سرمایه‌گذاران خارجی این امر بسیار مهم است. این منطقه دارای قوانین دقیق و سختگیرانه‌ای برای حفظ امنیت و امانت مالی سرمایه‌گذاران خارجی است.

خریداری آسان انواع ملک

خرید ملک در قبرس شمالی بسیار آسان و ساده است. قوانین مالی و مسکن در این منطقه بسیار ساده و شفاف هستند و برای خریداران خارجی هیچ مشکلی در فرآیند خرید نخواهد بود.

امکانات گردشگری

قبرس شمالی دارای امکانات بیشتری برای گردشگری می‌باشد. با توجه به قرار گرفتن در نزدیکی دریای مدیترانه و داشتن آب و هوای گرمسیری، مسافران می‌توانند از فعالیت‌های گردشگری مختلفی مانند شنا، غواصی، ماهیگیری و … لذت ببرند. همچنین، در این منطقه مراکز خرید، رستوران‌ها و فضاهای سرگرمی بسیاری وجود دارد که برای تفریح و خرید بسیار مناسب هستند.

مالیات پایین

قبرس شمالی دارای قوانین مالیاتی بسیار مساعدی است که برای سرمایه‌گذاران خارجی بسیار جذاب می‌باشد. در این منطقه، مالیات بر درآمد و مالکیت بسیار کمتر از کشورهای اروپایی دیگر است و این امر باعث جذب سرمایه‌گذاران جدید به این منطقه می‌شود.

اخذ اقامت و شهروندی

با سرمایه‌گذاری ملک در قبرس شمالی، شما می‌توانید به اقامت در این کشور مشمول شوید. این به معنای این است که می‌توانید برای مدت زمان طولانی در این کشور اقامت داشته باشید و از مزایای زندگی در آن بهره‌مند شوید.

بازده اجاره بالا

با توجه به افزایش تقاضا از گردشگران محلی و بین‌المللی، بازده اجاره در قبرس شمالی بسیار بالاست. این به معنای این است که با سرمایه‌گذاری در این منطقه، شما می‌توانید انتظار داشته باشید که مقدار قابل توجهی درآمد اجاره کسب کنید که می‌تواند کمک کند تا هزینه‌ی سرمایه‌گذاری شما را تامین کند.

گزینه‌های متنوع ملک

آیا شما به دنبال یک آپارتمان مدرن، یک ویلا سنتی یا یک ملک ساحلی هستید؟ قبرس شمالی گزینه‌های متنوعی از ملک‌ها برای تمام بودجه‌ها و سلیقه‌ها دارد. این منطقه در سال‌های اخیر توسعه‌ی چشمگیری داشته و بسیاری از ملک‌های جدید برای پاسخگویی به تقاضای رو به افزایش سرمایه‌گذاران ساخته شده‌اند.

آموزش و بهداشت رایگان

قبرس شمالی یک سیستم آموزشی خوب دارد و تا مقطع دیپلم کاملا رایگان است. همچنین، هزینه درمان برای کسانی که اقامت و شهروندی دارند در بیمارستان های دولتی رایگان است.

مردم محلی خونگرم و مهمان نواز

مردم قبرس شمالی به خاطر مهمان‌نوازی و خونگرم بودن با خارجیان شناخته شده‌اند. این منطقه جامعه‌ی متنوعی دارد که با مخلوطی از فرهنگ‌های ترکی و قبرسی به جذابیت آن اضافه می‌کند.

انواع سند در قبرس شمالی

در قبرس شمالی به طور کلی سه نوع سند مهم وجود دارد که بهترین آن ها ترکیش و اکسچنج هستند.

ترکیش (Turkish)

این سند از معتبرترین و گران‌ترین نوع سند ملکی در قبرس شمالی می‌باشد. چرا که سند ترکیش مخصوص ترک‌های اصیل مقیم قبرس شمالی می‌باشد. به عبارتی دیگر، هم ملک در قبرس شمالی قرار دارد و هم صاحب آن اهل این کشور است. بنابراین ملک دارای سند ترکیش هیچ درگیری‌ای را تجربه نکرده است و با هیچ ملک دیگری معاوضه نشده است.

اکسچنج (Exchange)

با ایجاد مشکلاتی در زمینه ملک مذاکراتی بین دو کشور قبرس شمالی و جنوبی صورت گرفت و تصمیم بر این شد که این اراضی و املاکی که شهروندان در سمت دیگر قبرس داشته‌اند، ارزش گذاری شود. با توجه به ارزش آن ملک، به صاحب آن یا ملکی در کشور فعلی خودش داده می‌شد یا آن ملک را به ساکنان آن طرف می‌فروختند. به این نوع اسناد، سند ملکی معاوضه‌ای می‌گویند و چون این مبادله به صورت رسمی و قانونی صورت گرفته است، به اندازه اسناد ترکیش ارزش دارند.

تخصیص (Tahsis)

دولت قبرس شمالی هم پس از جنگ سال 1974 تدابیری در جهت حمایت از خانواده‌ها و سربازان اندیشید. به عنوان مثال دولت قبرس شمالی املاکی را وقف سربازان، خانواده‌ی آن‌ها، افرادی که از جمهوری ترکیه برای اسکان آمده‌اند و افرادی که از جنوب به شمال آمده‌اند و ملکی ندارند؛ کرده است. این اسناد به عنوان اسناد ملکی تخصیص شناخته می‌شوند.

مراحل خرید ملک در قبرس شمالی

مشاوره

انتخاب ملک

تنظیم پیش قرارداد

پیش پرداخت

دریافت اقامت قبرس

مشاوره

همیشه برای سرمایه گذاری مناسب و پرسود در ملک انتخاب پروژه و ملک مورد نظر بسیار حائزاهمیت است و باید سرمایه گذاری مطابق با هدف، بودجه و شرایط شما باشد. در وهله اول شما باید با کارشناسان و مشاورین ما تماس حاصل فرمایید ، مشاورین ما بعد ازشنیدن خواسته ها ‌بررسی شرایط و بودجه شما بهترین پروژه ها را برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک متناسب با شرایطتان ارائه می‌دهند ‌شما را به قبرس دعوت میکنند که چهار روز مهمان هاب هستید.

اقامت قبرس شمالی

انتخاب ملک

انتخاب ملک موردنظر شما که مشاوران ما با توجه به بودجه شما و ‌سلیقه وعلایقتان خواسته های شما را مد نظر قرار داده و بهترین گزینه ها را برای خرید ملک در قبرس شمالی به شما معرفی میکنند و شما میتوانید از تور اسکان هلدینگ ما استفاده کنید و سه شب وچهارروز اقامت رایگان داشته باشید برای آشنایی با قبرس شمالی و بازدید از تمامی پروژه‌ها تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک

تنظیم پیش قرارداد

تنظیم پیش قرارداد و ‌پرداخت دیپوزیت برای رزور ملک مورد نظر توسط شما که شما یک پیش قرارداد از شرکت سازنده دریافت میکنید که در آن مبلغ کل و شرایط اقساط توضیح داده شده است و شایان ذکر است که مبلغ دیپوزیت از کل ارزش ملک کسر میگردد.
اقامت قبرس شمالی

پیش پرداخت

پرداخت 35 درصد یک تا دو ماه بعد از پرداخت دیپوزیت که بعد از آن قرارداد رسمی خانه به شما تحویل داده میشود و شما میتوانید برای دریافت اقامت خود و خانوادتان اقدام کنید.
اقامت قبرس شمالی

دریافت اقامت قبرس

در این مرحله با ثبت در سایت اداره مهاجرت که شامل ثبت نام اولیه میباشد ‌سپس مراجعه به اداره مالیات و اداره ثبت اسناد واملاک قبرس و دریافت کوچوک ‌کاغذ و ادامه مراحل آزمایشات و پرداخت بیمه سلامت و مالیات و در نهایت دریافت اقامت که از روی سایت چک میشود. برای دریافت اقامت بهتر است که از یک وکیل کاربلد و ماهر بهره ببرید تا در سریعترین زمان ممکن اقامت خود را دریافت کنید ودر این مسیر دچار اشتباه و مشکل نشوید که برای رفاه حال مشتریان عزیز هاب از ابتدای مسیر توسط تیم حقوقی خود همراه شماست.

اقامت قبرس شمالی

مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت از طریق خرید ملک

مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت و سرمایه گزاری با خرید ملک در قبرس عبارتند از:

هزینه های جانبی خرید خانه در قبرس شمالی

یکی از نکاتی که اکثرا در موقع خرید خانه به آن توجه نمی‌شود همین هزینه های جانبی ملک است از قبیل:

افزایش قیمت ملک طی سال‌های گذشته

بصورت نرمال 10 تا 20 درصد سالانه افزایش قیمت ملک در قبرس شمالی وجود دارد ولی در سال 2022 با توجه به رشد تقاضا و سرمایه و حمایت های جدی دولت در جهت سرمایه گذاریبین 60 تا 100 درصد ارزش افزوده داشته است و با این رشد طی سرمایه گذاری توسط شرکت‌های آمریکایی ، اروپایی و… بقیه سایتها همچنان این رشد صعودی برای ارزش افزوده املاک ادامه خواهد داشت کارشناسان و تیم‌حقوقی هاب بهترین راهنمایی‌ها ‌مشاوره را به شما ارائه میدهند تخصص تیم ما مشاوره دادن صحیح در راستای رفاه حال شما هموطنان عزیز می باشد ما به هر قیمتی به شما مهاجرت را پیشنهاد نمیکنیم ابتدا شرایط شما را میسنجیم و بعد از آن با توجه به توانتان شرایط را ارائه میدهیم.

مراحل خرید آنلاین خانه در قبرس شمالی

اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک

مشاهده پروژه ها

وب سایت هاب را بررسی کنید و کلیه پروژه های معتبر در شهرهای قبرس شمالی با اطلاعات کامل آنها از قبیل موقعیت مکانی امکانات پروژه قیمت زمان تحویل شرایط پرداخت ‌نحوه خرید را مشاهده کنید.
اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک

ارتباط با کارشناسان و تیم حقوقی هاب

در این مرحله مشاورین فروش هاب شرایط وخواسته های شما را می سنجند و با توجه به آنها و بودجه شما پروژه های مناسب را به شما معرفی می کنند و شما را از موقعیت مکانی و امکانات ، ‌اندازه و قیمت ، شرایط پرداخت و ‌خرید آگاه می کنند کافیست به شماره واتس اپ ما پیام دهید.
اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک

نحوه پرداخت خرید آنلاین

در آخر در صورت تمایل قرارداد را امضا دیجیتال کرده و برای شرکت ما ارسال می کنید و شما یک ماه فرصت دارید تا ۳۵ درصد ارزش ملک را پرداخت کنید این کار از طریق حواله توسط صرافی هاب یا صرافی خودتان انجام می شود. 

آیا می‌توان ملک مورد نظر را با ارز دیجیتال خریداری کرد؟

بله یکی از مهم‌ترین مزایای هاب این است که شما میتوانید به راحتی و با اطمینان خاطر از طریق ارزهای دیجیتال ملک خود را در قبرس شمالی خریداری کنید و دیگر نگران واسطه ها و افراد سود جو ‌نباشید.

آیا می‌توان ملک مورد نظر را رزرو کرد؟

با پرداخت دیپوزیت اولیه که معمولا بین 2500 تا 5000 پوند می باشد بسته به کمپانی سازنده و پروژه انتخابی شما متغییر است میتوانید به مدت یک ماه ملک را رزرو کنید و به شما پیش قرارداد ارائه میشود و یکماه معتبر است.

بهترین زمان خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در حال ساخت می تواند سودمند باشد زیرا همیشه ارزان تر از املاک آماده است. سازندگان املاک بیشتر احتمال دارد املاک در حال ساخت را با قیمت های ارزان تر بفروشند زیرا می خواهند از این پول برای تامین مالی ساخت و ساز خود استفاده کنند. اگر به دنبال خرید ملک سرمایه گذاری سودآور در قبرس شمالی هستید، املاک در حال ساخت می تواند برای شما مناسب باشد.

کمپانی های سازنده معمولا در چند مرحله نرخ پروژه ها را افزایش می‌دهند.

لانچ پروژه

اولین نرخ زمان لانچ پروژه و بهترین زمان برای خرید ملک است زمانی که پروژه هنوز روی خاک است و بعد از آن بسته به پروژه در چند مرحله افزایش قیمت می‌دهند .
مرحله لانچ پروژه ، کمپانی های سازنده قبل از باز کردن رسمی پروژه به شرکت‌های معتبر خود تخفیف ویژه می‌دهند که هاب همیشه از این مزیت برخوردار است و به همین دلیل میتوانیم بهترین قیمت ها را به شما خریداران عزیز ارائه دهیم.

اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک

شروع پروژه

مرحله بعدی شروع پروژه است که به محض اینکه راه اندازی می شود سازندگان درصدی را به قیمت اضافه می‌کنند.
اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک

زیر ساخت (فونداسیون)

مرحله زیر ساخت (فونداسیون) در این مرحله نیز وقتی زیر ساخت تمام شود باز درصدی به قیمت اضافه میشود که این درصدها بسته به پروژه و کمپانی سازنده متفاوت خواهد بود.
اقامت قبرس شمالی

اتمام سفت کاری سازه

مرحله بعدی مرحله اتمام سفت کاری سازه است یعنی تقریبا سازه کامل شده وارد مرحله نازک کاری به اصطلاح خودمان می شود در اینجا هم افزایش قیمت خواهد داشت.
قبرس شمالی

اتمام پروژه

و مرحله آخر که زمان تکمیل امکانات پروژه مثل کابینت و سایل آشپزخانه ‌،کاشی حمام و…است و در این زمان شو روم پروژه به نمایش گذاشته میشود افزایش قیمت خواهیم داشت که معمولا سازندگان از همان ابتدا افزایش قیمت را برای مراحل مختلف ساخت تعیین کرده اند.
اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک

دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گیرند

پیشنهاد ویژه!

فرصت ویژه خرید تنها واحد های باقیمانده از دو پروژه لوکس در قبرس شمالی