HUB Property Iran

دریافت اقامت قبرس شمالی با کمتر از 2 میلیارد تومان

قبرس شمالی

دریافت اقامت قبرس شمالی با کمتر از 2 میلیارد تومان

درباره قبرس

قبرس جزیره ای در شرق دریای مدیترانه در نزدیک ترین موقعیت به اروپا می باشد. قبرس شمالی با قدمتی در حدود 10,000 سال، در سال های اخیر به عنوان یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری، آموزشی، خدمات پزشکی، و سرمایه گذاری بین المللی در جهان به دلایل متعدد قلمداد می شود.

قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است که ترک ها در شمال و یونانی ها در جنوب زندگی می کنند. بخش شمالی و جنوبی با مرزی به نام خط سبز تفکیک شده است که تا پایتخت ( نیکوزیا یا لفگوشا ) کشیده می شود. قبرس در 1960 میلادی، استقلال خود را از بریتانیا کسب کرد و دولتهای انگلستان، ترکیه و یونان حق حاکمیت حکومت مستقل قبرس را تضمین کردند.
سایر شهرهای مهم قبرس شمالی عبارتند از: فاماگوستا، اسکله، گیرنه، کارپاز، گوزلیورت و لفکه

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قبرس شمالی اینجا کلیک کنید.


رزرو وقت مشاوره

جهت رزرو وقت مشاوره فرم زیر را پر کرده تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

پروژه Olea Residence (اقامت با کمتر از 2 میلیارد تومان)

ویدئو معرفی پروژه

خرید املاک در قبرس شمالی

بازار املاک و مستغلات قبرس شمالی که در سال های اخیر پرسود شده است، با توجه به بافت اجتماعی، فرهنگی و سهولت زندگی توجه کسانی را که قصد سرمایه گذاری دارند به خود جلب می کند. اتباع خارجی که شهروند جمهوری ترک قبرس شمالی نیستند می توانند مالک شوند. بر اساس قانون تملک املاک و اجاره های بلندمدت (خارجی) که به تصویب مجلس رسید، اتباع خارجی می توانند با تصویب هیئت وزیران در کشور صاحب ملک شوند. در عین حال، این قانون که برای خارجی ها حق اجاره بلندمدت را فراهم می کند، نیازمند انجام معاملات رسمی و درخواست های قانونی است. اتباع خارجی می توانند 1 خانه، تا 1 جریب (۱۳۳۸ مترمربع) زمین یا زمینی که ویژگی های یک مزرعه را دارد به شرط خالی بودن آن، در قبرس شمالی خریداری کنند. مساحت زمین می تواند تا ۵ هکتار باشد، مشروط بر این که ۱ واحد مسکونی در زمینی که قرار است خریداری شود وجود داشته باشد. در حالی که هیچ محدودیتی در اندازه واحدهای مسکونی در داخل سایت وجود ندارد، برای خرید خانه در مناطقی که محدودیت هایی مانند منطقه نظامی وجود دارد، باید ۳۰۰ متر فاصله وجود داشته باشد. شرکت هایی که در قبرس شمالی تاسیس شده اند، هیچ محدودیتی برای خرید املاک و مستغلات ندارند.

درباره پروژه و قیمت

زندگی در یک شهر کوچک را با Olea Residence در Geçitkale تجربه کنید. این پروژه در منطقه زیبا با مردمانی خونگرم واقع شده که اطراف آن را طبیعت بکر احاطه کرده است. فروشگاه های محلی و رستوران ها در این منطقه به راحتی نیاز های روزمره مهمانان را برآورده می کند.

محدوده قیمت های این پروژه به شرح زیر است:

واحد یک خوابه با متراژ 50 تا 58 متر مربع 65 هزار پوند

واحد دو خوابه با متراژ 78 متر مربع 80 هزار پوند

واحد سه خوابه با متراژ 104 متر 115هزار پوند

واحد دو خوابه پنتهاوس با متراژ 80 متر 168 هزار پوند

واحد سه خوابه پنتهاوس با متراژ 150 متر مربع 210 هزار پوند

*قیمت ها و متراژ واحد های فوق به صورت حدودی ذکر شده است. 

شرایط خرید

به طور کلی، سرمایه گذاران میتوانند با پرداخت 35 درصد تا 40 درصد از کل قیمت ملک، صاحب ملک شوند. پس از آن تا زمان تحویل کلید ملک، خریدار 35 درصد از مبلغ قرارداد را در بازه های زمانی دو تا چهار ماهه به صورت اقساط پرداخت می نماید. پس از تحویل ملک، 30 درصد باقیمانده مبلغ قرارداد را در طی شش ماه به صورت اقساط پرداخت می نماید. به عنوان مثال برای یک خانواده دو نفره واحد یک خوابه با محدوده قیمت 65 هزار پوند مورد نیاز است که با پرداخت 40 درصد اولیه از مبلغ قرار داد معادل 26 هزار پوند (معادل یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان با نرخ پوند 65 هزار تومان) روند نهایی شدن قرار داد و انجام امور اقامتی توسط شرکت هاب شروع می شود.پس از آن مالک باید حدود 35 درصد از مبلغ قرار داد را تا زمان تکمیل شدن پروژه به صورت اقساط یک ماهه دوماهه یا سه ماهه (بسته به پروژه و شرایط) پرداخت نماید. در مرحله آخر 30 درصد باقی مانده از قرار داد پس از تحویل کلید به صورت اقساط 6 ماه پرداخت می شود.

سوالی دارید؟ می توانید بخش سوالات متداول سایت را مطالعه کنید.

درباره هاب

شرکت سرمایه گذاری املاک هاب دارای مجوز رسمی در زمینه املاک و مستغلات و متخصص در فروش و سرمایه گذاری املاک مسکونی و تجاری در قبرس شمالی می باشد. ما با 16 سال تجربه، خدمات خرید، فروش و اجاره انواع املاک و مستغلات در قبرس شمالی را ارائه می دهیم و به صورت حرفه ای ، فعالیت های مشاوره سرمایه گذاری خود را برای سرمایه گذاران از کشورهای اروپایی، ایران، بریتانیا، روسیه ، امارات و … ارائه می دهیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کمپانی هاب اینجا کلیک کنید.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در انتخاب پروژه با توجه به بودجه و شرایط شما فرم زیر را پر کرده تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

رزرو وقت مشاوره

جهت رزرو وقت مشاوره فرم زیر را پر کرده تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

گالری تصاویر

رزرو وقت مشاوره

جهت رزرو وقت مشاوره فرم زیر را پر کرده تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

دریافت مشاوره

جهت رزرو وقت مشاوره در خصوص سرمایه گذاری و اقامت قبرس شمالی فرم زیر را پر کرده تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گیرند